CAT Türkçe    CAT CS in English

HAKKIMIZDA

 
CAT Content Services ile tüm dil hizmetleri tek çatı altında...
Çeviri, yerelleştirme ve çeşitli içerik hizmetlerinde kaliteyi ilke edinen CAT, sektöre yeni bir anlayış kazandırmayı hedefliyor.
Deneyimli ekibiyle müşterilerine yalnızca çeviri hizmeti değil aynı zamanda danışmanlık hizmeti de sunarak zorlu koşullarda yolunuzu kaybetmemenizi sağlıyor. Çeviri sektöründe güvenilir çözümler üreten CAT, kaliteli hizmet sunabilen alanlarında bilgili ve eğitimli dinamik bir ekip ile vücut bulmuştur.
 
Sosyal medya ve çeviri sektörlerinde edindiği bilgi ve deneyimi birleştirerek yeni fikirler sunabilen CAT, sosyal medyada adınızı doğru şekilde duyurmanıza, çevirilerinizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ve reklam metinlerinizin yerelleştirmesinde yerel halkın sizi doğru şekilde anlamasına yardımcı olmaktadır.
 
CAT çeviri, yerelleştirme, sözlü çeviri, masaüstü yayıncılık (DTP) ve kalite kontrol hizmetlerinin yanı sıra çeşitli alanlarda metin yazarlığı, sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve içeriklerinin hazırlanması ile arama motoru optimizasyonu hizmetlerini de sunmaktadır. 
 
CAT, içeriklerinizle ilgili tüm süreçleri başlangıç noktasından teslimine kadar üstlenerek, hem maliyetten hem zamandan kazanmanızı sağlar. Üstelik tüm işlerinizi tek talimatla tamamlamanıza olanak tanır. Uzun vadede memnuniyetinizi sağlamak için sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyoruz. İhtiyacınız olan hizmetleri eksiksiz almanızı sağlıyoruz. 
 

Referanslarımızdan bazıları